26 maja  w AKS SMS Łódź panowała wyjątkowa atmosfera. Nie dość, że świętowaliśmy Dzień Mamy, to jeszcze odbył się trening „AKS gra dla WOŚP”, który był realizacją nagrody wylicytowanej podczas naszej akcji wspierającej Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu uczestników akcji mogliśmy wspólnie stworzyć wyjątkowe wydarzenie sportowe, które połączyło pokolenia zawodników i zawodniczek naszego klubu. Na boisku pojawili się chłopcy, dziewczęta, młodsi i starsi zawodnicy, a trening poprowadzili trenerzy drużyn seniorskich AKS SMS Łódź: Marcin Maćkowiak, Adrian Krogul, Aleksandra Bieryło oraz Jan Hamera.

Nie zabrakło świetnej energii, uśmiechu, wspólnej zabawy i sportowych emocji. Dopisała również pogoda, dzięki czemu wszyscy mogli cieszyć się aktywnie spędzonym czasem w doskonałej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję i dołożyły swoją cegiełkę do pomocy Fundacji WOŚP. To kolejny dowód na to, że sport potrafi łączyć ludzi i wspólnie czynić dobro.