Za nami wyjątkowe sportowe wydarzenie pełne emocji, rywalizacji i świetnej atmosfery. Turniej Rodziców o Puchar Prezesa AKS Piotra Stępnia po raz kolejny pokazał, że rodzina AKS potrafi wspólnie tworzyć niezapomniane chwile.

Wielki finał dostarczył wielu sportowych emocji, a zasłużone zwycięstwo wywalczyła drużyna „Pomarańczowa”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, walkę fair play oraz fantastyczną atmosferę przez cały turniej.

Ogromnie cieszy nas fakt, że wydarzenie zostało wsparte przez Urząd Miasta Łodzi kwotą 7000 PLN. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie inicjatyw integrujących lokalną społeczność sportową.

Jak co roku wyjątkową oprawę turnieju zapewniła firma KEEZA, przygotowując stroje dla wszystkich uczestników. Koszulki tradycyjnie stały się pamiątką dla każdej Zawodniczki i każdego Zawodnika biorącego udział w wydarzeniu.

Piękne medale przygotowała firma ARTAL Medale, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim drużynom, rodzinom, partnerom oraz kibicom za obecność i wspólne stworzenie tego wyjątkowego dnia. Już dziś mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok.