2025-09-01
DRUGA KOLEJKA – DRUGA WYGRANA CZARNYCH PANTER!
Piłkarki AKS SMS Łódź odniosły drugie zwycięstwo w II lidze kobiet, pokonując Lech UAM II Poznań 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Natalia Rohn i Dominika Gąsieniec. – Wiedzieliśmy, że czeka nas spotkanie z dobrze zorganizowanym przeciwnikiem. Cieszy reakcja drużyny na straconą bramkę i fakt, że liderki poprowadziły zespół do zwycięstwa. Musimy jednak poprawić skuteczność...