2025-10-13
TURNIEJ ŻACZEK I ORLICZEK NA MILIONOWEJ!
W dniu wczorajszym AKS SMS ŁÓDŹ zorganizował w ramach rozgrywek ligowych turniej Żaczek i Orliczek. AKS wystawił dwie swoje drużyny — Żaczki pod wodzą trenerki Joanny Sadowskiej oraz Orliczki prowadzone przez trenera Adriana Krogula. Na Milionowej pojawiło się wiele zespołów, a rywalizacji towarzyszyła doskonała atmosfera, pełna sportowych emocji i uśmiechów. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział...