Drużyna AKS SMS Łódź odniosła efektowne zwycięstwo nad GKS Bełchatów 5:1 w meczu I Ligi Wojewódzkiej C2. Młode Czarne Pantery od początku kontrolowały przebieg spotkania, prezentując skuteczną i ofensywną grę.
Na listę strzelców wpisali się Tymon Sypniewski, Maciej Piech, Jakub Dorcz oraz Piotr Musielewicz. Jedno trafienie było bramką samobójczą rywali. Zespół prowadzony przez trenerów Jakuba Łęckiego, Dariusza Nawrockiego, Rafała Sutryka i Jacka Janowskiego po raz kolejny pokazał duży potencjał i dobrą organizację gry.