Piłkarki AKS SMS Łódź pokonały Wisłę Płock 2:0 w meczu II ligi kobiet. Bramki dla łodzianek zdobyły Julia Gajewska oraz Julia Dutkiewicz. Drużyna pokazała dużą determinację, dobrą organizację gry i skuteczność w kluczowych momentach spotkania.

Bardzo dobre zawody rozegrały Julia Lachawiec, Natalia Bartczak oraz Julia Kotas, która swoimi dośrodkowaniami stwarzała duże zagrożenie pod bramką rywalek.

– To było bardzo wymagające spotkanie, tym bardziej cieszy zwycięstwo odniesione w takich warunkach – podsumował trener Adrian Krogul.