AKS SMS ŁÓDŹ pokonał TAF Toruń 4:0 w meczu II ligi kobiet, prezentując bardzo dojrzałą i konsekwentną grę. Dwa gole zdobyła Julia Kotas, a po jednym trafieniu dołożyły Basia Zdunek oraz Nikola Kozyra.

– Dziewczyny zagrały bardzo dojrzale. Dobre przygotowanie, realizacja założeń taktycznych oraz pełna gra zespołowa zaowocowały kolejną wygraną – podsumował trener Adrian Krogul.

💫 RAZEM PO ZWYCIĘSTWO 💫

Drużynę wspiera Agencja Reklamowa SMOLAR.