U16: AKS SMS – UKS SMS 1:0 (0:0)

W 2 kolejce 1 Ligi Wojewódzkiej B2 drużyna rocznika 2005 prowadzona przez Michała Baińskiego i Dawida Wnuka wygrywa spotkanie derbowe 1:0 po bramce Dawida Kaczmarka. Mecz został rozegrany w piątek na sztucznej nawierzchni o godzinie 20:15.

Od początku obie drużyny narzuciły duże tempo i spotkanie oglądało się bardzo dobrze. Dużo akcji z obu stron. Jednak pierwsza połowa bardzo zacięta zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Po przerwie gra nie była już taka płynna. Bramka padła w 64 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w zamieszaniu podbramkowym największym sprytem wykazał się Dawid, który skierował piłkę do bramki.

Niestety teraz przymusowa przerwa i z niecierpliwością czekamy na możliwość powrotu do rywalizacji sportowej.