AKS SMS Łódź – Escola Warszawa 5:0

Fantastyczny mecz w wykonaniu podopiecznych trenera Roberta Szwarca. W meczu 4 kolejki odnoszą pewne zwycięstwo z drużyną Escoli 5:0 bramki: Grzegorz Glapka, Mateusz Borcuch x2, Sebastian Miśkowiec, Krzysztof Toporkiewicz.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od bardzo dobrej postawy naszej drużyny, w której to mieliśmy dużą przewagę dzięki której zdobyliśmy bramkę. W drugim fragmencie meczu mecz się wyrównał, Escola miała swoje okazje, ale na nasze szczęście była nieskuteczna. Końcówka pierwszej połowy to znowu nasza przewaga i kolejne zdobyte bramki. Należy podkreślić, że obie drużyny grały w piłkę i mecz bardzo fajnie się oglądało. Zarówno my jak i Escola mieliśmy okazje do zdobycia bramki.

W drugą połowę weszliśmy podobnie jak w pierwszą i dwoma szybkimi bramkami zamknęliśmy mecz. Należy podkreślić, że drużyna Escoli mimo niekorzystnego cały czas chciała grać w piłkę. Duża ilość zmian z obu stron w drugiej połowie wpłynęła na jakość gry, ale obie strony próbowały kreować grę po swojemu.

Podsumowując bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i dobra skuteczność. Mamy nadzieję, że taki poziom chłopcy będą mogli utrzymać w kolejnych meczach.