AKS SMS Łódź – Polonia Warszawa 2:0 CLJ U17

Na inaugurację sezonu drużyna Roberta Szwarca wygrywa z Polonią Warszawa 2:0.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, która wyszła w składzie: Kowalski – Szmidke, Górniak, Winkler, Mąkola – Maćkowiak, Dumicz, Glapka – Borcuch, Toporkiewicz, Miśkowiec.

Już od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę. Dobra gra w środku pola i szybkie ataki skrzydłami przyniosły szybkie efekty. Pierwszą bramkę z rzutu wolnego z 16 metra strzelił pięknym strzałem po ziemi obok muru Grzegorz Glapka. Drugiego gola po składnej akcji zespołu i wyjściu jeden na jednego z bramkarzem strzelił Mateusz Borcuch.

W całym meczu było jeszcze dużo sytuacji w których nasi zawodnicy mogli zdobyć bramkę, ale w dogodnych sytuacjach strzelali wprost w bramkarza.

Należy podkreślić dobrą postawę Polonii Warszawa, która przez cały mecz również grała w piłkę starając się budować swoje akcje. Zawodnicy Polonii również stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale brakowało wykończenia.

Po dobrym meczu zatem wygrywamy inauguracyjny mecz. Dziękujemy serdecznie za głośny doping naszym kibicom !!!