akademiaczarnychpanter

Wysoka wygrana Juniorów Młodszych z IV-ligowcem

Podopieczni Michała Baińskiego na co dzień występujący w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych U-17 pokazali, że prężnie przygotowują się do rundy wiosennej. W miniony czwartek pokonali w mecz towarzyski czwartoligowca aż 6-2!

Młodzi piłkarze do meczu z seniorami podeszli bardzo poważnie i ambitnie. Od samego początku spotkania starali się pokazać, że bardzo im zależy jak najlepiej wypaść przed sztabem szkoleniowym, ale również udowodnić przed samymi sobą ile jeszcze przed nimi pracy, by zagrać w piłce seniorskiej, zwłaszcza, że kilka dni wcześniej ich kolega z drużyny został wypożyczony do III ligi (więcej tutaj).
Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się pomyślnie dla zawodników z Milionowej, którzy po bramkach Patryka Moskiewicza i Marcina Konopki prowadzili 2:0.

na początku drugiej połowy wkradła się chwila rozluźnienia i przeciwnikom udało się strzelić dwie bramki szybko jednak się podnieśliśmy po tym ciosie i wszystko wróciło do normy dzięki czemu strzeliliśmy jeszcze cztery bramki– skomentował po meczu kapitan zespołu, Patryk Moskiewicz – We wcześniej przegranym meczu z Legią w Warszawie zabrakło dyscypliny w obronie, to udało nam się poprawić w tym spotkaniu. Cały czas pracujemy ciężko by przygotować się do ligi – dodaje Moskiewicz.

Zwycięzcom meczu i trenerowi gratulujemy!

Bramki dla AKS SMS Łódź zdobyli:
Moskiewicz Patryk
Konopka Marcin
Narożniak Damian
Orzechowski Michał
Witkowski Dariusz
Zieliński Jakub

Jak udało nam się ustalić po meczu, zawodnicy głęboko liczą na kolejne spotkania z seniorami, ze względu na większą dynamikę i siłę rywali. Wychodząc im na przeciw postaramy się by takie mecze miały miejsce znacznie częściej, dlatego zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie oraz FanPage’u.