Patryk Woźniak na wypożyczeniu w III-ligowym MKS Ełk

Patryk Woźniak został w tym tygodniu zawodnikiem III-ligowego MKS Ełk. Zawodnik przez najbliższe pół roku będzie reprezentował barwy Mazurskiego Klubu Sportowego na zasadzie wypożyczenia.

Urodzony w 2001 roku Patryk Woźniak przeszedł do AKS SMS Łódź półtora sezonu temu z Miedzi Legnica, gdzie wypatrzył go nasz scout – Sławomir Czyrski.
Od samego początku we większości meczów miał swoje miejsce w składzie podstawowym. Najpierw ze swoimi rówieśnikami wywalczył jesienią 2016 awans z II ligi do I ligi wojewódzkiej B2 (Junior Młodszy). Kilka miesięcy później, dzięki ciężkej pracy wiosną, zawodnicy zajęli 1. miejsce w I lidze wojewódzkiej co dało im z kolei drugi awans w ciągu jednego sezonu, tym razem do Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17.
Tu również zespół Michała Baińskiego pokazał klasę i jako beniaminek zakończył na 3. miejscu w tabeli po rundzie jesiennej. Jesienią Woźniak wystąpił w trzynastu spośród czternastu meczach ligowych. Podczas gry w AKS-ie Patryk wystąpił też w sześciu meczach ze swoimi starszymi kolegami i również tam udało mu się doliczyć kilka bramek do swojego dorobku.

W ubiegłym tygodniu Patryk udał się do Ełku na testy, podczas których w trakcie meczu kontrolnego dobrze się zaprezentował przed sztabem szkoleniowym i Zarządem MKSu, który podjął decyzję o przyjęiu Patryka do Klubu.

Korzystając z okazji redakcja strony wraz ze sztabem szkoleniowym chciałaby życzyć Patrykowi powodzenia!

Poniżej kilka danych statystycznych:

Rozegrane mecze ligowe:    35
Strzelone bramki:                    22
Minut na boisku:                        2072