log3

Wyniki na żywo

GRUPA A

WODZISŁAW ŚL. – GMINA KRASNE
63 – 39
(21:3, 13:9, 6:12, 23:15)
MVP – Dominika Bednarek – WODZISŁAW ŚL.

AKS SMS ŁÓDŹ – ÓSEMKA SKIERNIEWICE
54 – 24
(8:6, 16:8, 20:1, 10:9)
MVP – Iza Żak – AKS SMS ŁÓDŹ

WODZISŁAW ŚL- ÓSEMKA SKIERNIEWICE
63 – 34
(14:8, 16:4, 16:6, 17:16)
MVP – Laura Stukator – WODZISŁAW ŚL.

AKS SMS ŁÓDŹ – GMINA KRASNE
55 – 44
(19:14, 16:20, 9:2, 11:8)
MVP – Wiktoria Kurzawska – AKS SMS ŁÓDŹ

GMINA KRASNE – ÓSEMKA SKIERNIEWICE
59 – 39 (7:8, 21:6, 16:11, 15:14)
MVP – Aleksandra Noworól

AKS SMS ŁÓDŹ – WODZISŁAW ŚL.
33 – 35 (14:7, 2:9, 4:6, 13:13)
MVP – Wiktoria Pawlus – WODZISŁAW ŚL.

Tabela

m drużyna Mecze PKT pkt Z – s
1 Wodzisław Śląski 3 6 161 – 106
2 AKS SMS Łódź 3 5 142 – 103
3 Gmina Krasne 3 4 142 – 157
4 Ósemka Skierniewice 3 3 97 – 176

GRUPA B

PTK PABIANICE – PRO – BASKET KUTNO
42 – 33
(16:5, 9:12, 10:8, 7:8)
MVP – Weronika Brzycka – PTK PABIANICE

WARSAW BASKETBALL – ISWJ WISŁA
25 – 46
(6:8, 7:10, 6:13, 6:17)
MVP – Karolina Kiraga – ISWJ WISŁA

WARSAW BASKETBALL – PTK PABIANICE
39 – 63
(13:16, 9:16, 8:13, 9:18)
MVP – Anna Kamieniak – PTK PABIANICE

PRO-BASKET KUTNO – ISWJ WISŁA
50 – 47
(12:12, 14:9, 10:17, 15:9)
MVP – Maria Józefowicz – BASKET KUTNO

WARSAW BASKETBALL – BASKET KUTNO
46 – 64
(16:20, 15:11, 4:18, 12:14)

MVP – Aleksandra Maskiel – BASKET KUTNO

PTK PABIANICE – ISWJ WISŁA
48 – 43
(10:15, 14:11, 18:6, 6:11)

MVP – Weronika Brzycka – PTK PABIANICE

 

Tabela

m drużyna Mecze PKT pkt Z – s
1 PTK Pabianice 3 6 153 – 115
2 Pro-Basket Kutno 3 5 147 – 135
3 ISWJ Wisła 3 4 136 – 123
4 Warsaw Basketball 3 3 110 – 175

25.01.2020 – Sobota

13. Ósemka Skierniewice – ISJW WISŁA
0 – 0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
MVP – 

14. Gmina Krasne – WARSAW BASKETBALL
67 – 41 (17:9, 16:17, 17:7, 17:8)
MVP – Emila Konieczny

15. 17.30 AKS SMS Łódź – PTK PABIANICE
0 – 0
MWP

16. 19.00 Wodzisław Śl. – PRO-BASKET KUTNO
0 – 0
MVP

26.01.2020 – NIEDZIELA

17. 08.30 Przegrani z meczów 13 i 14 o 7 miejsce
18. 10.00 Wygrani z meczów 13 i 14 o 5 miejsce
19. 11.30 Przegrani z meczów 15 i 16 o 3 miejsce
20. 13.00 Wygrani z meczów 15 i 16 o 1 miejsce

  • NewsTurnieje