log3

Tabela – Terminarz U12 sezon 2019/2020

Etap II ( 7 – 12 )

drużyna pkt m z – p r
1 TRÓJKA Sieradz 4 2 2 – 0 +47
2 ÓSEMKA Skierniewice 4 2 2 – 0 +26
3 AKS SMS Łódź 3 2 1 – 1 +5
4 Szkoła Gortata 3 2 1 – 1 -5
5 Basket Aleksandrów Ł. 2 2 0 – 2 -26
6 4EVER DŁUTÓW 2 2 0 – 2 -47

 

Kolejka I Gospodarz: AKS SMS Łódź
23.02.2020 AKS SMS Łódź – UKS Basket Aleksandrów Łódzki –:–
23.02.2020 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – SMOK Trójka Sieradz –:–
23.02.2020 SMOK Trójka Sieradz – AKS SMS Łódź –:–

Kolejka II Gospodarz: UKS Szkoła Gortata
23.02.2020 UKS Szkoła Gortata – Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice –:–
23.02.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice – BASKET 4EVER DŁUTÓW –:–
23.02.2020 BASKET 4EVER DŁUTÓW – UKS Szkoła Gortata –:–

Kolejka III Gospodarz: Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice
08.03.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice – AKS SMS Łódź –:–
08.03.2020 AKS SMS Łódź – SMOK Trójka Sieradz –:–
08.03.2020 SMOK Trójka Sieradz – Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice –:–

Kolejka IV Gospodarz: BASKET 4EVER DŁUTÓW
08.03.2020 BASKET 4EVER DŁUTÓW – UKS Szkoła Gortata –:–
08.03.2020 UKS Szkoła Gortata – UKS Basket Aleksandrów Łódzki –:–
08.03.2020 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – BASKET 4EVER DŁUTÓW –:–

Kolejka VI Gospodarz: SMOK Trójka Sieradz
05.04.2020 SMOK Trójka Sieradz – UKS Szkoła Gortata –:–
05.04.2020 UKS Szkoła Gortata – Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice –:–
05.04.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice – SMOK Trójka Sieradz –:–

Kolejka V Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki
05.04.2020 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – AKS SMS Łódź –:–
05.04.2020 11:30 AKS SMS Łódź – BASKET 4EVER DŁUTÓW –:–
05.04.2020 13:00 BASKET 4EVER DŁUTÓW – UKS Basket Aleksandrów Łódzki –:–

Kolejka VII Gospodarz: AKS SMS Łódź
26.04.2020 AKS SMS Łódź – BASKET 4EVER DŁUTÓW –:–
26.04.2020 BASKET 4EVER DŁUTÓW – Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice –:–
26.04.2020 Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice – AKS SMS Łódź –:–

Kolejka VIII Gospodarz: UKS Szkoła Gortata
26.04.2020 UKS Szkoła Gortata – UKS Basket Aleksandrów Łódzki –:–
26.04.2020 UKS Basket Aleksandrów Łódzki – SMOK Trójka Sieradz –:–
26.04.2020 SMOK Trójka Sieradz – UKS Szkoła Gortata –:–

Etap I

drużyna pkt m z- p r
1 ŁKS Łódź 12 6 6 – 0 +144
2 Widzew 10 6 4 – 2 +64
3 AKS SMS Łódź 7 6 1 – 5 -126
4 Szkoła Gortata 7 6 1 – 5 -82

 

Grupa B

Kolejka I Gospodarz: UKS Szkoła Gortata

UKS Szkoła Gortata – ŁKS KK Łódź  29 : 38
ŁKS KK Łódź – AKS SMS Łódź  47 : 32
AKS SMS Łódź – UKS Szkoła Gortata  24 : 27

Kolejka II Gospodarz: ŁKS KK Łódź

AKS SMS Łódź – Widzew Łódź  4 : 55
Widzew Łódź – ŁKS KK Łódź  41 : 50
ŁKS KK Łódź – AKS SMS Łódź  55 : 4

Kolejka III Gospodarz: Widzew Łódź

Widzew Łódź – UKS Szkoła Gortata  32 : 26
UKS Szkoła Gortata – ŁKS KK Łódź  30 : 58
ŁKS KK Łódź – Widzew Łódź  55 : 23

Kolejka IV Gospodarz: AKS SMS Łódź

AKS SMS Łódź – Widzew Łódź  21 : 35
Widzew Łódź – UKS Szkoła Gortata  56 : 22
UKS Szkoła Gortata – AKS SMS Łódź  31 : 39