log3

Tabela – Terminarz U13 sezon 2019/2020

Grupa A

m drużyna pkt mecze zw. – por. pkt. zd. – pkt. str.
1 MKS Ósemka Skierniewice 11 6 5 – 1 419 – 241
2 KKS Pro-Basket Kutno 11 6 5 – 1 368 – 201
3 Widzew Łódź 10 6 4 – 2 301 – 264
4 UMKS Księżak Łowicz 8 6 2 – 4 283 – 342
5 AKS SMS Łódź 8 6 2 – 4 168 – 250
6 AKS SMS SP 38 Łódź 5 6 0 – 6 40 – 281

 

Grupa B

m drużyna pkt mecze zw. – por. pkt. zd. – pkt. str.
1 Basket 4EVER Ksawerów 12 6 6 – 0 371 – 113
2 PTK CIS Multis Multum Pabianice 11 6 5 – 1 400 – 186
3 UKS Basket Aleksandrów Łódzki 10 6 4 – 2 328 – 234
4 ŁKS Łódź 8 6 2 – 4 260 – 319
5 AKS SMS SP 189 Łódź 5 5 0 – 5 6 – 259
6 IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 5 5 0 – 5 33 – 287

 

Kolejka I – grupa A
ÓSEMKA Skierniewice – Pro-Basket Kutno 69:76
Księżak Łowicz – Widzew Łódź 56:65
AKS SMS Łódź – AKS SMS SP 38 Łódź 40:22

Kolejka I – grupa B
PTK Pabianice – AKS SMS SP 189 Łódź 50:0
ŁKS KK Łódź – UKS Aleksandrów Łódzki 50:79
Basket Ksawerów – Lider Tomaszów Maz. 51:0

Kolejka II – grupa A
Pro-Basket Kutno – Księżak Łowicz 81:34
AKS SMS Łódź – ÓSEMKA Skierniewice 19:69
AKS SMS SP 38 Łódź – Widzew Łódź 2:53

Kolejka II – grupa B
PTK Pabianice – ŁKS KK Łódź 69:18
AKS SMS SP 189 Łódź – Basket Ksawerów 0:52
Lider Tomaszów Maz. – UKS Aleksandrów Łódzki 10:61

Kolejka III – grupa A
Księżak Łowicz – AKS SMS Łódź 61:40
Widzew Łódź – Pro-Basket Kutno 18:69
ÓSEMKA Skierniewice – AKS SMS SP 38 Łódź 61:10

Kolejka III – grupa B
ŁKS KK Łódź – Basket Ksawerów 47:75
30.11.19 Lider Tomaszów Maz. – AKS SMS SP 189 Łódź
PTK Pabianice – UKS Aleksandrów Łódzki 87:51

Kolejka IV – grupa A
AKS SMS Łódź – Widzew Łódź 28:44
ÓSEMKA Skierniewice – Księżak Łowicz  89:39
AKS SMS SP 38 Łódź – Pro-Basket Kutno 0:51

Kolejka IV – grupa B
Basket Ksawerów – PTK Pabianice 72:46
ŁKS KK Łódź – Lider Tomaszów Maz 55:4
UKS Aleksandrów Łódzki – AKS SMS SP 189 Łódź 55:4

Kolejka V – grupa A
Widzew Łódź – ÓSEMKA Skierniewice 60:72
Pro-Basket Kutno – AKS SMS Łódź 54:21
Księżak Łowicz – AKS SMS SP 38 Łódź 56:6

Kolejka V – grupa B
AKS SMS SP 189 Łódź – ŁKS KK Łódź 0:50
UKS Aleksandrów Łódzki – Basket Ksawerów 18:69
PTK Pabianice – Lider Tomaszów Maz. 56:5

Kolejka VI – grupa A
Pro-Basket Kutno – ÓSEMKA Skierniewice  37:59
Widzew Łódź – Księżak Łowicz  61:37
AKS SMS SP 38 Łódź – AKS SMS Łódź 0:20

Kolejka VI – grupa B
ŁKS KK Łódź – PTK Pabianice 40:92
Basket Ksawerów – AKS SMS SP 189 Łódź 52:2
UKS Aleksandrów Łódzki – Lider Tomaszów Maz. 64:14

Kolejka VII – grupa A
07.12.19 Księżak Łowicz – Pro-Basket Kutno
07.12.19 ÓSEMKA Skierniewice – AKS SMS Łódź
07.12.19 Widzew Łódź – AKS SMS SP 38 Łódź

Kolejka VII – grupa B
07.12.19 ŁKS KK Łódź – UKS Aleksandrów Łódzki
07.12.19 Lider Tomaszów Maz. – Basket Ksawerów
07.12.19 AKS SMS SP 189 Łódź – PTK Pabianice

Kolejka VIII – grupa A
14.12.19 AKS SMS Łódź – Księżak Łowicz
14.12.19 Pro-Basket Kutno – Widzew Łódź
14.12.19 AKS SMS SP 38 Łódź – ÓSEMKA Skierniewice

Kolejka VIII – grupa B
14.12.19 Basket Ksawerów – ŁKS KK Łódź
14.12.19 AKS SMS SP 189 Łódź – Lider Tomaszów Maz.
14.12.19 Aleksandrów Łódzki – PTK Pabianice

Kolejka IX – grupa A
21.12.19 Widzew Łódź – AKS SMS Łódź
21.12.19 Księżak Łowicz – ÓSEMKA Skierniewice
21.12.19 Pro-Basket Kutno – AKS SMS SP 38 Łódź

Kolejka IX – grupa B
21.12.19 PTK Pabianice – Basket Ksawerów
21.12.19 ŁKS KK Łódź – Lider Tomaszów Maz.
21.12.19 AKS SMS SP 189 Łódź – UKS Aleksandrów Łódzki

Kolejka X – grupa A
04.01.20 ÓSEMKA Skierniewice – Widzew Łódź
04.01.20 AKS SMS Łódź – Pro-Basket Kutno
04.01.20 AKS SMS SP 38 Łódź – Księżak Łowicz

Kolejka X – grupa B
04.01.20 Lider Tomaszów Maz. – PTK Pabianice
04.01.20 Basket Ksawerów – UKS Aleksandrów Łódzki
04.01.20 ŁKS KK Łódź – AKS SMS SP 189 Łódź