Komunikat prezesa

Drodzy Zawodnicy i Rodzice.

Od dłuższego czasu zmagamy się z ogólnoświatową pandemią, która zmieniła zasady współżycia społecznego. Każdy z nas odczuł jego skutki w mniejszym lub większym zakresie.

Wprowadzone obostrzenia spowodowały duże zamieszanie w działalności Naszego Klubu. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Dyrekcji Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego pani Dyrektor Małgorzacie Jałkiewicz-Hofman i Dyrektorowi Romanowi Stępniowi za okazaną pomoc w tym ciężkim czasie. To głównie dzięki staraniom i wysiłkom Dyrekcji Szkoły mogliśmy tak szybko wrócić do treningów i kontynuować je do dnia dzisiejszego. Gdyby nie duży wysiłek organizacyjny szkoły nie bylibyśmy w stanie tak szybko wznowić naszych zajęć.

Ciężki czas jednak się nie skończył i kolejne wyzwania przed nami. Jednym z nich jest aktualnie ponowna nauka zdalna w Liceum Ogólnokształcącym. Kolejny raz Dyrekcja Szkoły wychodzi nam na przeciw i możemy kontynuować zajęcia sportowe. Wiąże się to z niesamowitym wyzwaniem połączenia nauczania zdalnego z przedmiotów edukacyjnych i stacjonarnych sportowych. Aktualnie pracujemy nad zmianą planu lekcyjnego tak, aby zawodnicy mieszkający w Łodzi mogli bez problemu uczestniczyć w zajęciach zdalnych. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać do trenerów, na bieżąco będziemy je analizować. Zwracam się w tym miejscu z prośbą o wyrozumiałość rodziców, gdyż zmiany które musimy wprowadzić trwają i zorganizowanie wszystkiego wymaga czasu.

Dla Rodziców grup popołudniowych oczywistą niedogodnością jest ponowny zakaz wstępu na obiekt podczas treningów i meczów oraz wejście na obiekt od ul. Tymienieckiego. Jeżeli będzie to możliwe otworzymy obiekt dla Was również. To dla Was powstaje mała architektura na obiekcie z której będziecie mogli korzystać po ponownym otwarciu: siłownia zewnętrzna czy kafejka w której będziecie mogli się schować podczas niepogody i napić się gorących napoi.

Nie wiemy co przyniosą kolejne tygodnie, dlatego proszę Was: Zawodników i Rodziców o zrozumienie decyzji podejmowanych przez Szkołę i Klub i dostosowanie się do nich. Naszym najważniejszym celem jest bezpieczeństwo osób przebywających na terenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego oraz kontynuowanie procesu szkolenia zawodników.

Jeżeli macie pytania lub pomysły co można zrobić lepiej lub chcielibyście w jakikolwiek sposób pomóc klubowi w aktualnej sytuacji prosimy o kontakt mailowy: biuro@akssmslodz.pl lub telefoniczny: 784118915.

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Piotr Stępień