CLJU15 – AKS SMS – Kosa 0:0

W drugim meczu Centralnej Ligi Juniorów U15 nasza drużyna zremisowała bezbramkowo z Kosą Konstancin 0:0.

Mecz prowadzony w bardzo szybkim tempie. Na początku meczu przewagę uzyskali goście. Jednak już od 20 minuty nasi zawodnicy przejęli inicjatywę. Podczas pierwszych 45 minut obie drużyny stworzyły sobie szansę na zdobycie bramki, ale górą byli bramkarze.

Podobny przebieg miała druga połowa, w której na początku ponownie do glosu doszli goście, jednak z biegiem czasu nasi zawodnicy dochodzili do głosu. Mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron piłka nie znalazła drogi do bramki.

W naszym zespole widać było poprawę gry i widać, że zespół jest gotowy do wyzwania pod tytułem Centralna Liga Juniorów. Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach uda się rozwiązać worek z bramkami.