AKS SMS SEGREGUJE RAZEM Z CSD-ECO

Chcielibyśmy w imieniu Klubu, Miasta Łódź oraz firmy CSD-Eco Sp. z o.o. zaprosić wszystkich do działań na rzecz poprawy naszego mikro środowiska.

Pierwszą decyzję, którą podjął Zarząd Klubu AKS SMS Łódź jest zakaz przynoszenia butelek plastikowych jednorazowych z wodą na treningi, wszyscy rodzice proszeni są o zakup bidonów dla swoich pociech. Na terenie Milionowej 12 są dwa miejsca w których można pobrać wodę lub przygotować w domu, przypominamy że Łódzka Kranówka jest jedną z najczystszych wód w Polsce !!!

Druga sprawa dotyczy segregacji odpadów na terenie Milionowej 12. Już w najbliższym czasie zostaną wystawione pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów. Naszym partnerem jest firma CSD-Eco Sp. z o.o., która natchnęła nas wiarą w to, że wszystko zaczyna się od małych zmian. Problem może oczywiście na początku wynikać z niewiedzy. Dlatego w styczniu w każdej grupie zostaną zorganizowane specjalne prelekcje dla zawodników. Poniżej prezentujemy krótką podpowiedź, przygotowaną przez Miasto Łódź.